УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Задля безпеки учасників дорожнього руху минулої доби на автошляхах області працювала спецтехніка

Задля безпеки учасників дорожнього руху минулої доби на автошляхах області працювала спецтехніка

Температура повітря  по області  вночі 11 січня становила 2-4° морозу, місцями йшов сніг. На автодороги оперативно виїхала спецтехніка для обробки протиожеледними матеріалами небезпечних ділянок. Загалом за минулу добу на дороги державного значення було  використано  526 тон піщано-соляної суміші. Наразі проїзд дорогами забезпечений у повному обсязі.

 На роботи по експлуатаційному утриманню автодоріг минулої доби було залучено майже 400 працівників. Зокрема, підрядниками проводиться аварійний ямковий ремонт для усунення руйнувань дорожнього покриття, які виникають внаслідок частих коливань температури повітря з переходом через 0˚С, випадання опадів у вигляді мокрого снігу та дощу в зимовий період. За минулу добу дорожниками було ліквідовано 1085 кв.м аварійно-небезпечних ям на автошляхах області.

         Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають в місцях проведення дорожніх робіт. Звертайте увагу на знаки обмеження швидкості руху на ділянках проведення ремонту. 

 

Прес-служба САД у Київській області