УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » З 1 червня рух руху для вантажівок дорогами державного значення при високих температурних показниках буде заборонено

З 1 червня рух руху для вантажівок дорогами державного значення при високих температурних показниках буде заборонено

Відзавтра, у денну пору доби (з 10.00-22.00) при температурі повітря вище +28 градусів за Цельсієм діють сезонні обмеження руху для великовагових транспортних засобів.

Такі обмеження вводяться щороку з 1 червня для транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше 7 тонн, задля збереження автомобільних доріг державного значення. 

На автомобільних дорогах Київської області вже встановлено відповідні комплекти тимчасових заборонних дорожніх знаків 3.15 «24 т» та 3.16 «7 тс» з табличками 7.4.4 «10.00-22.00» та «t›+28 ºС» та відповідні інформаційні панно.

Ті транспортні засоби, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій - рухаються без обмежень.

Контроль за дотриманням водіями вимог встановлених на період спекотної погоди заборонних дорожніх знаків, здійснюється з боку Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки та Управління патрульної поліції в Київській області.

Перечекати спекотний період можна на майданчиках для тимчасової стоянки транспортних засобів - по Київський області їх -33 та біля об’єктів дорожнього сервісу. 

Відшукати місце відстою вздовж державних доріг можна за Google мапою: https://bit.ly/3tW0aKP

Також ви можете скористатися TIR-паркінгом. Мапа -  за посиланням: https://bit.ly/2RZMRf2

 

 

 

Пресслужба САд у Київській області