УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Ямковий ремонт на автомобільних дорогах загального користування державного значення (21 травня)

Ямковий ремонт на автомобільних дорогах загального користування державного значення (21 травня)

На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області на  автошляхах загального користування державного значення виконуються роботи з ямкового ремонту. У вівторок, підрядними організаціями було ліквідовано 2400м2 ямковості та деформацій дорожнього покриття з використанням гарячого асфальтобетону, а також пневмо- струменевим методом.

Роботи велись  на ділянках автодоріг:

М-03 Київ-Харків-Довжанський, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-02 -/М-06/-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, Р-02 Київ-Іванків-Овруч, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-17 Біла Церква-Тетіїів-Липовель-Гуменне-/М-12/, Р-18 Житомир-Попільня-Сквира-Володарка-Ставище, Т-10-08 Київ-Літочки-Кіпті, Т10-18 Бориспіль-Березань-Яготин, Т-10-22 Миронівка –Богуслав-/Р-04/, Т-10-27 Київське півкільце.

Служба автомобільних доріг у Київській області закликає водіїв - будьте уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.