УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Виконані роботи в рамках експлуатаційного утримання протягом 24-26 травня

Виконані роботи в рамках експлуатаційного утримання протягом 24-26 травня

 

Для забезпечення  безпеки руху та  підтримки автошляхів в Київській області  в належному експлуатаційному стані, підрядними організаціями щоденно виконується комплекс робіт, зокрема, протягом 24-26 травня було ліквідовано  3200м2 ямковості та деформацій дорожнього покриття з використанням  гарячого асфальтобетону та  пневмо-струменевим методом.

Роботи велись на ділянках автодоріг: М-03 Київ-Харків-Довжанський,  Н-01 Київ-Знам’янка, Н-02 -/М-06/- Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя –Маріуполь, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-69-Київ-Вишгород-Десна-Чернігів, Р-18 Житомир-Попільня- Сквира-Володарка-Ставище, Т-10-08 Київ-Літочки-Кіпті, Т10-16 Київ-Ревне-Рогозів, Т-10-22 Миронівка –Богуслав-/Р-04/, Т-10-27 Київське півкільце.

Також дорожниками   виконувались роботи з  прибирання нанесеного ґрунту під бортовим каменем, сміття та бруду з проїзної частини автодоріг, узбіч та зупинок громадського транспорту. Велись роботи із заміни та встановлення дорожніх знаків, поновлення розмітки пішохідних переходів, покосу трав на узбіччях, розподільній смузі та навколо зупинок громадського транспорту.

Служба автомобільних доріг у Київській області закликає водіїв - будьте уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.