УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Виїзна нарада присвячена питанням відновлення робіт з капітального ремонту на автодорозі М-05 Київ-Одеса

Виїзна нарада присвячена питанням відновлення робіт з капітального ремонту на автодорозі М-05 Київ-Одеса

29 березня в. о. начальника Служби автомобільних доріг у Київській області Володимир Козак разом із заступниками  та представниками підрядної організації ПП «Автомагістраль» та проектної організації «Укрдіпродор» провели  виїзну нараду присвячену відновленню робіт з капітального ремонту на  автодорозі М-05 Київ-Одеса на ділянках 36+500-38+500, км 38+500-42+000.

Керівництво Служби проінспектувало нинішній стан автодороги, також  з підрядною організацією були уточнені   графіки виконання робіт. Враховуючи те, що на початку квітня ПП «Автомагістраль» планує відновити роботи з капітального ремонту а/д М-05 Київ-Одеса на ділянках 36+500-38+500, км 38+500-42+000, яким передбачено завершення ремонту дорожнього покриття, улаштування горизонтальної дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків.  

Також, в  рамках проведення капітального ремонту, передбачено будівництво надземного пішохідного переходу  (біля повороту на с. Здорівка та с. Хлепча) та ремонт штучних споруд (мостів).

Служба автомобільних доріг у Київській області інформує, у зв’язку з відновленням робіт на автодорозі М-05 Київ – Одеса можливі введення тимчасового обмеження руху,  про які буде повідомлено додатково.

 

 

Прес-служба САД у Київській області