УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Вперше за 17 років ремонтуємо дорогу М-03 від столиці до Міжнародного аеропорту «Бориспіль»

Вперше за 17 років ремонтуємо дорогу М-03 від столиці до Міжнародного аеропорту «Бориспіль»

Дорога М-03 Київ – Харків – Довжанський, без перебільшення одна з головних трас Київської області. Вперше за 17 років в рамках програми Президента «Велике будівництво» ремонтуємо її на ділянці від столиці до Міжнародного аеропорту Бориспіль км 18+000 - км 34+950 та забезпечимо комфортний проїзд цією ділянкою вже через місяць.

Сьогодні заступник керівника ОП Кирило Тимошенко, Міністр інфраструктури Олександр Кубраков та керівник Служба автомобільних доріг у Київській області Руслан Ничік розповіли про рекордні темпи виконання робіт, обсяги та строки їх виконання.

«17-ти кілометрова ділянка Київ – Бориспіль генерує один із найбільших показників трафіку в Україні — близько 85 тис. машин на добу. Для нас критично важливо підтримувати її у хорошому стані. Ми на тому етапі, коли експлуатаційного утримання вже не достатньо.

Після проведення ремонту дорожнє покриття слугуватиме щонайменше 10 років. Також для контролю за перевантаженням у рамках проєкту тут встановимо майданчик зважування-в-русі.

Наголошую — міжнародний аеропорт «Бориспіль» та маршрут від нього до столиці — це перше, що бачать іноземні туристи, які прибувають до столиці України. Тому наразі ми докладаємо максимум зусиль, щоб ці об’єкти були взірцевими», — розповідає Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.

До ремонту у режимі 24/7 наразі задіяно більше 160 одиниць спецтехніки понад 150 працівників.

 «Першочерговим завданням для нас є зробити цю дорогу швидко та якісно. Дорогу ремонтуємо цілодобово та без вихідних. За три тижні ми завершили ремонт правого проїзду та вже готуємось до влаштування розмітки з холодного пластику», — коментує Руслан Ничік.

Далі дорожники переходять на ліву сторону магістралі та розпочинають фрезерування зношеного асфальтобетону.

 Звертаємо увагу водіїв — уже з цієї неділі, 18 липня, розпочнемо ремонтувати лівий проїзд і рух буде здійснюватися по відремонтованій правій смузі. Слідкуйте за знаками і враховуйте додатковий час під час планування подорожей.

Загалом цього року за амбітним планом Укравтодору в Київській області плануємо відремонтувати 200 км шляхів державного значення.

 

 

 

 

 

 

 

 

Пресслужба САД у Київській області