УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » У Києві проходить 17 – й Міжнародний форум «АВТОДОРЕКСПО 2019»

У Києві проходить 17 – й Міжнародний форум «АВТОДОРЕКСПО 2019»

Міжнародний форум з будівництва, експлуатації та проєктування автомобільних доріг і мостів «АВТОДОРЕКСПО-2019» відвідали в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Київській області Руслан Якубов та заступник начальника з розвитку доріг Олександр Федоренко.

На  головній виставковій  події у дорожній галузі, Автодорекспо, яка  збирає  на своєму майданчику провідних українських та світових постачальників техніки та представляє новітні рішення для будівництва та утримання доріг  керівники  Служби ознайомились з технологічними новинками з усього світу.

Цьогоріч на форумі представлено  90 компаній з 8 країн світу: Білорусі, Німеччини, Данії, Італії, Польщі, Туреччини, України та Чехії , разом вони представляють  більше 150 брендів в 32 товарних категоріях.

На відкритій  експозиції представлена важка  спецтехніка,  машини для нанесення дорожньої розмітки, дорожні огорожі, засоби безпеки руху, армуючі матеріали та будівельна хімія, лабораторне обладнання і технології контролю якості покриття, дорожні і сигнальні знаки і багато іншого.

Для довідки: Міжнародний форум «АВТОДОРЕКСПО-2019» проходить 6-8 листопада в Києві.

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області