УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » У Бориспільському районі завершуються роботи на  розв’язці кільцевого типу

У Бориспільському районі завершуються роботи на  розв’язці кільцевого типу

Завершуються роботи на  розв’язці кільцевого типу на км 44+570 автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський  у Бориспільському районі.

На даний час на розв’язці виконано основний комплек робіт: поширення та посилення існуючого дорожнього одягу у межах проеєту кільцевої розв’язки, перехідно- швидкісних смуг та лівого повороту на Т1037 Іванків-Городище з виходом на Н-08, укріплення узбіч, влаштування водовідведення, освітлення, нанесення сучасної  горизонтальної розмітки.

Наразі ведуться роботи для забезпечення безпеки дорожнього руху: встановлюється металеве бар’єрне огородження після чого будуть встановлені дорожні знаки.

Довідково: Автомобільна дорога міжнародного значення М-03 Київ-Харків –Довжанський   проходить територією п’яти областей: Київської, Полтавської, Харківської, Донецької та Луганської та співпадає з частиною Європейських автомобільних маршрутів Е-40 та Е-50.

Служба автомобільних доріг у Київській області  закликає водіїв - будьте уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

Прес-служба САД у Київській області