УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Цього тижня розпочнуться роботи з поточного ремонту дороги Т-10-22 Миронівка-Богуслав

Цього тижня розпочнуться роботи з поточного ремонту дороги Т-10-22 Миронівка-Богуслав

 

Керівник Служби автомобільних доріг у Київській області Володимир Козак та представник  підрядної організації ТОВ "Сервіс-буд Україна" провели зустріч з  громадою  с.Владиславка Миронівського району, під час якої йшлося  про ремонт дороги Т-10-22 Миронівка-Богуслав - /Р-04/. Основні питання, які порушувались під час  зустрічі місцевими мешканцями:

-        початок ремонтно-будівельних робіт; 

-        ділянка, з якої стартують роботи;

-        організація дорожнього руху на час виконання ремонтних робіт.

Як наголосив  очільник Служби В. Козак, стан цієї  дороги  після зими незадовільний, тому буде докладено максимум зусиль, щоб виконати ремонт  максимально швидко та якісно.

За результатами зустрічі, вже з  11 червня на  автомобільній дорозі  Т-10-22 Миронівка - Богуслав - /Р-04/ розпочнуться роботи з поточного середнього ремонту км 0+000 - км 5+180 (окремими ділянками), що проходить через село Владиславка.

Для забезпечення проїзду і покращення безпеки руху підрядник відремонтує асфальтобетонне покриття,  в місцях, де це необхідно, встановлять бордюри, облаштують тротуари та водовідведення, також будуть встановлені нові дорожні знаки та нанесена розмітка.

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюється фахівцями Відділу якості, технічного контролю та нових технологій, Лабораторією з контролю якості Служби автомобільних доріг у Київській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Відомо, що фінансування ремонту доріг за всі роки незалежної України було недостатнім. І нинішня ситуація з дорогами є результатом багаторічного залишкового принципу фінансування дорожньої галузі. Автомобільна дорога Т-10-22 Миронівка-Богуслав - /Р-04/ протяжністю 36,1 км проходить територією Миронівського та Богуславського районів,  спроектована та  побудована ще у 60-70 роках минулого століття і з того часу суттєвих ремонтних робіт  на ній не проводилось, в той же час  інтенсивність руху на ній становить не менше  3,5 тис автомобілів  за добу. Зазначимо, що дорогою Миронівка-Богуслав рухається велика кількість великовагових транспортних засобів, що транспортують продукцію підприємств ТОВ "ВП "Богуславський Гранітний  кар’єр" та ПАТ  «Миронівський хлібопродукт» (Наша Ряба). Через відсутність вагового контролю  перевізники порушують норми та перевантажують автотранспорт, що в свою чергу  створює надмірне навантаження на дорожнє полотно, що в  подальшому   призводить  до його руйнування. Враховуючи вищезазначене, на даній автодорозі необхідно  посилити заходи державного нагляду за дотриманням габаритно-вагових параметрів великогабаритним транспортом.

Зазначимо, що даний об’єкт фінансується за рахунок залишку коштів від митного експерименту з дотриманням норм Бюджетного кодексу. 28 травня 2019 року на засіданні  Комітету Верховної Ради України з питань бюджету було погоджено перелік  автомобільних доріг, які потребують ремонту у Київській області, що  буде здійснюватися за рахунок відповідної субвенції.

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області