УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Цілодобово працюємо на автошляхах Київщини

Цілодобово працюємо на автошляхах Київщини

Дорожники продовжують боротися з негодою, що вирує вже третю добу.

Сьогодні по області значний сніг та хуртовини, підрядні організації продовжують працювати на всіх дорогах державного значення.

Для забезпечення проїзду, на розчистку та обробку доріг було задіяно 188 одиниць спецтехніки та 223 працівника. На обробку дорожнього покриття було використано 2640 т піщано - соляної суміші та 268 т технічної солі.

 Покриття доріг місцями засніжене, температура 7-9 С морозу.

Проїзд державними дорогами Київської області забезпечено.

Підрядні організації продовжують працювати на автомобільних дорогах державного значення для забезпечення безперебійного руху автотранспорту.

При керуванні авто у період складних погодних умовах пам’ятайте про безпечну дистанцію швидкість та неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху.

 За прогнозами Укргідрометцентру з 12 лютого очікується зниження температури, вночі 9-16 С морозу.

 Рекомендуємо водіям великогабаритного транспорту користуватися майданчиками для відстою, розташованих вздовж державних доріг. Для зручності, всі вони відзначені на Google мапі:http://bit.ly/2WsAaZe.

 У разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненнями дорожнього руху на дорогах державного значення, просимо звертатись до чергових диспетчерів служб в областях: https://bit.ly/3aAKPJs