УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Стартував ремонт ще на одній ділянці дороги Р-03 Північно-східний обхід м. Києва

Стартував ремонт ще на одній ділянці дороги Р-03 Північно-східний обхід м. Києва

На черговій ділянці ремонту дороги Р-03 у Бориспільському районі фрезеруємо зношене асфальтобетонне покриття, йдеться про ділянку км 9+040 - км 9+900.

На даний підрядник працює над фрезеруванням асфальтобетонного покриття на з'їздах, після чого розпочнуться роботи з влаштування щебенево-піщаної суміші з додаванням цементу.

Зі стартом будівельного сезону ремонтні роботи розпочато на 5 км дороги (на ділянках км 0+000 - км 0+950, км 1+050 - км 5+000) тут підрядник вже виконав роботи з влаштування щебенево-піщаної суміші, укріплення узбіч та частково влаштовано асфальтобетонне покриття.

В межах ремонтних робіт на цій дорозі також буде влаштовано два шари асфальтобетону, нанесена розмітка та встановлені нові дорожні знаки.

 Підрядна організація: ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50».

 Радимо водіям при плануванні своїх маршрутів враховувати дану інформацію та бути уважними в місцях проведення ремонтних робіт.

 Дорога Р-03 загальною протяжністю 26,4 км сполучає між собою два міжнародні автошляхи М 03 Київ – Харків – Довжанський та М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі.

 В рамках програми Президента «Велике будівництво» цього року плануємо відремонтувати 13 км дороги Р-03 Північно-східний обхід м. Києва.