УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Ремонт автомобільної дороги Н-02 /М-06/- Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів- Софіївка. Під'їзд до м. Біла Церква км 0+900 - км 3+300

Ремонт автомобільної дороги Н-02 /М-06/- Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів- Софіївка. Під'їзд до м. Біла Церква км 0+900 - км 3+300

На ділянці поточного середнього ремонту протяжністю 2,4 км завершено роботи з влаштування верхнього шару покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону.

Роботи виконує підрядна організація  ПП «Артембуд».Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють фахівці  Відділу якості, технічного контролю та нових технологій,  Лабораторії з контролю якості Служби та ДП «Дорожній контроль якості».

13 вересня спеціалісти  Лабораторії з контролю якості виробництва Служби автомобільних доріг у Київській області  відібрали (керни) зразки  асфальтобетону  для дослідження фізико-механічних властивостей в лабораторних умовах.

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт.  Будьте максимально уважними  у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області