УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Продовжується ремонт на автодорозі  Р-18 Житомир –Попільня – Сквира -Володарка – Ставище

Продовжується ремонт на автодорозі  Р-18 Житомир –Попільня – Сквира -Володарка – Ставище

 

На  автомобільній дорозі  Р-18 Житомир –Попільня – Сквира -Володарка – Ставище на ділянках  км 133+606 - км 136+168, км 137+385 – км 137+885 триває поточний середній ремонт (роботи ведуться по н.п. Володарка).

На ділянці  ремонту (км 133- 134) підрядником влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття.  Роботи виконує підрядна організація ТОВ "Бахмачгазбудсервіс".

В рамках поточного середнього ремонту на ділянках автодороги будуть виконані наступні  роботи:

  • фрезерування асфальтобетонного покриття

  • улаштування вирівнюючого  та верхнього шарів асфальтобетону

  • встановлення  бортового каменю, дорожніх знаків та нанесення горизонтальної розмітки.

28 серпня фахівці  Лабораторії з контролю якості виробництва Служби автомобільних доріг у Київській області відібрали зразки - керни вирівнюючого шару асфальтобетону на ділянці виконання ремонтних робіт, для дослідження фізико-механічних властивостей в лабораторних умовах.

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт.  Плануйте свої маршрути з урахуванням даної інформації. Будьте максимально уважними  у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

  

 

  

 

Прес-служба САД у Київській області