УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Продовжуємо капітальний ремонт транспортної розв’язки на автомобільній дорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський км 25+307 (відео)

Продовжуємо капітальний ремонт транспортної розв’язки на автомобільній дорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський км 25+307 (відео)


#Велике_будівництво - 2020
У Бориспільському районі, на об’єкті капітального ремонту, тривають роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на з’їдах ,також продовжується встановлення бортового каменя, влаштування водовідведення та опор освітлення. На шляхопроводі - ремонт балок та опор.
Зазначимо, капітальний ремонт транспортної розв’язки в різних рівнях на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський км 25+307 проводиться на замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області підрядною організацією ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50
Шляхопровід розташований на транспортній розв'язці забезпечує рух автотранспорту між м. Київ та м. Бориспіль, а також автомобільною дорогою Р-03, яка є північно-східним об'їздом Києва і сполучає між собою дві міжнародні автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський та М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі.