УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Представники Служби взяли участь у зустрічі з питань покращення безпеки руху на аварійно-небезпечному пішохідному переході поблизу с. Путрівка

Представники Служби взяли участь у зустрічі з питань покращення безпеки руху на аварійно-небезпечному пішохідному переході поблизу с. Путрівка

19 листопада на автомобільній дорозі М-05 Київ-Одеса  км 35+200 у Васильківському районі відбулась зустріч народного депутат Олександра Дубінського з представниками  Служби автомобільних доріг у Київській області,  органами місцевого самоврядування  та громади с. Путрівка  щодо вирішення питання покращення безпеки руху на аварійно-небезпечному існуючому пішохідному переході.

В ході зустрічі було вирішено опрацювати питання встановлення світлофорного об’єкту за вимогою.

Як першочерговий захід на підходах до пішохідного переходу  за дорученням Служби, до 22 листопада будуть встановлені знаки обмеження максимально дозволеної швидкості руху, "Обережно! Інша небезпека", фото- та відеофіксація .

Окрім цього учасники зустрічі домовились консолідувати зусилля задля пришвидшення виконання робіт  ПРаТ «Київобленерго» щодо приєднання електропостачання до встановлених опор зовнішнього освітлення , що також покращить безпеку руху на даній ділянці автомобільної дороги.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області