УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Підготовка дорожніх господарств Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр. на порядку денному керівництва Служби

Підготовка дорожніх господарств Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр. на порядку денному керівництва Служби

4 листопада в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Київській області Руслан Якубов та заступник начальника з розвитку доріг Олександр Федоренко   разом з представниками підрядних  організацій ТОВ «Автомагістраль Південь», ДП «Київський  облавтодор», ТОВ «Бахмачгазбудсервіс», ТОВ «СТ «Галактика» перевірили стан  підготовки дорожніх господарств до зимового утримання.  Ключовим на порядку денному були  питання експлуатаційного та  зимового утримання автомобільних  доріг державного значення: М-03 Київ-Харків –Довжанський, М-06 Київ-Чоп, М-07 Київ-Ковель-Ягодин.   В ході виїзної інспекції її учасники відвідали: Київське ДЕУ ДРП-1, ДРП -2 Бориспіль, ДРП -3 Березань, ДРП -4 Яготин,  Києв-Святошинське ДЕУ ДРП-1, ДРП-2.

Представники підрядних організацій, відповідальних за зимове утримання,  продемонстрували наявну техніку, навісне обладнання для прибирання автодоріг, заготовлену кількість протиожеледних матеріалів.

Загалом, станом на 01.11.2019р по Київській області заготовлено:

Пісок (відсів) – 60,12    тис . тон -   становить 61,2% від потреб;

Технічна сіль - 11,76   тис . тон  - становить 60,3% від потреб;

Дорожньої техніки– 344 од. –  становить 85% від потреб.

Роботи по заготівлі матеріалів та підготовці  дорожньої техніки для зимового утримання  продовжуються.

В рамках виїзної інспекції керівником Служби автодоріг було дано доручення підрядним організаціям до 24 листопада привести до належного експлуатаційного  стану автомобільні дороги  М-03, М-06, М-07.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області