УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » На транспортній розв’язці  км 25+307 на  автодорозі  М-03 Київ-Харків-Довжанський влаштовується верхній шар ЩМА

На транспортній розв’язці  км 25+307 на  автодорозі  М-03 Київ-Харків-Довжанський влаштовується верхній шар ЩМА

У Бориспільському районі продовжується  капітальний ремонт транспортної розв’язки в різних рівнях км 25+307 на  автодорозі  М-03 Київ-Харків-Довжанський. 

Сьогодні, 8 листопада ведуться роборти з влаштування верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону на шляхопроводі та підходах до нього, також встановлюється  перильне та барєрне огородження.  

Капітальний ремонт проводиться  на замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області  генеральною  підрядною  організацією ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50, вартість робіт по договору становить – 96,3 млн.грн., на 2019 рік передбачено фінансування у розмірі 39,2 млн. грн. Об’єкт фінансується за рахунок  Держбюджету.

Зазначимо, проєктом капітального ремонту передбачено ремонт існуючого дорожнього покриття, шляхопроводу протяжністю 99,5м ., роботи з демонтажу існуючої конструкції мостового полотна, влаштування монолітної плити прогонової будови та  комплексу конструкції мостового полотна, відновлення шафової стінки та деформаційних швів, переоблаштування перехідних плит та дорожнього одягу, відновлення конусів, ремонт прогонової будови та опор із заміною опорних частин на стоянах, ремонт зовнішнього електроосвітлення, влаштування бортового каменю, влаштування водовідведення з проїзної частини, влаштування металевого бар’єрного огородження, нанесення горизонтальної розмітки проїзної частини, встановлення і заміна дорожніх знаків.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області