УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » На дорогах області працює 171 од. спецтехніки та 213 працівників

На дорогах області працює 171 од. спецтехніки та 213 працівників

На обробку доріг використали 3982 тон піщано-соляної суміші та 238 тон технічної солі. Проїзд дорогами забезпечено, покриття доріг мокре, місцямі засніжене.

 Опади в столичній області продовжуються, дорожники працюють на автошляхах обробляють та розчищають: дороги, узбіччя, мости, тротуари, зупинки громадського транспорту, підземні та надземні пішохідні переходи.

 Зважаючи на ускладнення погодних умов в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Черкаській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях, просимо водіїв утриматися від поїздок на далекі відстані.

Звертаємо увагу водіїв, у період ускладнення погодних умов будьте особливо уважними. Дотримуйтесь Правил дорожнього руху: користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь швидкісного режиму та безпечної дистанції під час руху.

Рекомендуємо водіям великогабаритного транспорту користуватися майданчиками для відстою, розташованих вздовж державних доріг. Для зручності, всі вони відзначені на Google мапі:http://bit.ly/2WsAaZe.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Київської області просимо звертатись на номер диспетчера (044) 200-04-70 ЦІЛОДОБОВО.

 

 

 

 

Пресслужба САД у Київській області