УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » На боротьбу з негодою задіяно 170 одиниць спецтехніки

На боротьбу з негодою задіяно 170 одиниць спецтехніки

На боротьбу з негодою задіяно 170 одиниць спецтехніки

Проїзд дорогами державного значення Київської області забезпечено, обмежень та ускладнень в русі немає.

На боротьбу з негодою задіяно 211 працівника та 170 одиниць спецтехніки. На обробку доріг протягом доби використали 5614 т піщано-соляної суміші та 677 тон технічної солі.

Дорожники продовжують очистку та обробку автошляхів державного значення. Крім цього проводиться очистка зупинок громадського транспорту, підземних та наземних переходів та заїзних карманів.

Покриття доріг місцями мокре, засніжене, температура -6-9 С морозу.

Для забезпечення безперебійного руху автотранспорту підрядні організації продовжують працювати на автомобільних дорогах державного значення .

15 січня по області хмарно, вдень місцями невеликий сніг, температура протягом доби 7-13 С морозу, на дорогах подекуди ожеледиця.

При керуванні авто у період складних погодних умовах пам’ятайте про безпечну дистанцію швидкість та неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху.

Рекомендуємо водіям великогабаритного транспорту користуватися майданчиками для відстою, розташованих вздовж державних доріг.

Для зручності, всі вони відзначені на Google мапі:http://bit.ly/2WsAaZe.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненнями дорожнього руху на дорогах державного значення, просимо звертатись до чергових диспетчерів служб в областях: https://bit.ly/3aAKPJs

 

 

Пресслужба САД у Київськіий області