УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » На автошляхах столичної області ведуться роботи по зимовому утриманню

На автошляхах столичної області ведуться роботи по зимовому утриманню

Проїзд автомобільними дорогами  загального користування державного значення забезпечено. 13 лютого  на території Київської області перважно без опадів, місцями невеликий сніг, температура повітря  вночі 0-5°морозу, вдень 0-5° тепла. Покриття автодоріг: сухе, вологе.

Протягом  минулої доби на ділянках доріг державного значення працювало 30 одиниць сецтехінки, на обробку дорожнього покриття було використано  275  тон піщано-соляної суміші та 27 тон технічної  солі. Особливу увагу дорожні служби  приділяли ділянкам автодоріг із затяжними  спусками та  підйомами.

В рамках виконання робіт з експлуатаційного утримання,  за добу що минула, працівниками підрядних організацій були встановлені та замінені  дорожні знаки, відремонтовано пошкоджене металеве бар’єрне огородження. Для забезпечення водовідведення з проїзної частини та узбіч автодоріг було очищено 90 п.м лотків та  більше 400 п.м. водовідвідних канавок.  

Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до водіїв бути максимально уважними за кермом у зимовий період.  Дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху.

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області