УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » На автомобільних дорогах Київської області ведуться роботи в рамках експлуатаційного утримання (18.02)

На автомобільних дорогах Київської області ведуться роботи в рамках експлуатаційного утримання (18.02)

Для підтримки автодоріг в належному стані та  забезпечення безпечного руху, підрядними організаціями продовжуються роботи з ліквідації виявленої аварійної ямковості на автомобільних дорогах загального користування державного значення Київщини з використанням холодного асфальтобетону.

Також, в  рамках експлуатаційного утримання дорожниками були  встановлені  та замінені   дорожні знаки,  пошкоджене металеве бар’єрне огородження,  прибирано  зупинки  громадського транспорту, автопавільйони, а також сміття та бруд з проїзної частини автодоріг.

З метою недопущення накопичення води на проїзній частині, продовжуються  роботи по  забезпеченню водовідведення з проїзної частини та узбіч автодоріг шляхом  очищено  лотків  та   водовідвідних канавок.

Протягом минулої доби на роботи по експлуатаційному утриманню автодоріг було задіяно більше 200 працівників.

       Служба автомобільних доріг у Київській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають в місцях проведення дорожніх робіт. Звертайте увагу на знаки обмеження швидкості руху на ділянках проведення ремонту. Підтримуйте чистоту на автошляхах!

 

Прес-служба САД у Київській області