УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » На автодорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський  (км 44+570) тривають роботи із забезпечення безпеки дорожнього руху

На автодорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський  (км 44+570) тривають роботи із забезпечення безпеки дорожнього руху

Влаштування розв’язки кільцевого типу на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський  (км 44+570) у Бориспільському районі

На даний час  ведуться роботи з благоустрою та забезпечення безпеки дорожнього руху. Зокрема, продовжуються роботи з влаштування дорожньої розмітки, встановлення нових дорожніх знаків та освітлення.

Нагадаємо, згідно з технічним завданням в комплекс робіт входить поширення та посилення існуючого дорожнього одягу у межах проекту кільцевої розв’язки, перехідно- швидкісних смуг та лівого повороту на Т1037 Іванків-Городище з виходом на Н-08, укріплення узбіч, влаштування водовідведення, освітлення, нанесення сучасної  горизонтальної розмітки та встановлення дорожніх знаків.

Для довідки: Автомобільна дорога міжнародного значення М-03 Київ-Харків –Довжанський   проходить територією п’яти областей: Київської, Полтавської, Харківської, Донецької та Луганської та співпадає з частиною Європейських автомобільних маршрутів Е-40 та Е-50.

Служба автомобільних доріг у Київській області  закликає водіїв - будьте уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області