УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » М-07 Київ-Ковель-Ягодин: продовжується поточний середній ремонт

М-07 Київ-Ковель-Ягодин: продовжується поточний середній ремонт

Продовжується поточний середній ремонт на автомобільній дорозі державного значення М-07 Київ-Ковель-Ягодин (км 76+890 - км 79+390)  у Бородянському районі

На даний час на ділянці ремонту підрядником влаштовано вирівнюючий шар з крупнозернистого асфальтобетону, також виконуються  роботи з  встановлення бортового каменя на підходах до мосту через р. Тетерів км 78+500, який також буде відремонтовано.

Роботи виконує  підрядна організація– ВАТ "Дорожно-будівельний трест№ 4 м.Брест

12 серпня спеціалісти  Лабораторії з контролю якості виробництва Служби автомобільних доріг у Київській області  відібрали керни вирівнюючого шару асфальтобетону на ділянці виконання ремонтних  робіт, для дослідження фізико-механічних властивостей в лабораторних умовах.

Звертаємо увагу всіх учасників дорожнього руху, на час виконання робіт з поточного середнього ремонту на і автодорозі М-07 (км 76+890 - км 79+390) рух автотранспорту здійснюється у реверсному режимі та регулюється світлофорним об’єктом.

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт. Плануйте свої маршрути з урахуванням даної інформації. Будьте максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області