УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Компанія ONUR відремонтує 40 км дороги М-05 Київ-Одеса

Компанія ONUR відремонтує 40 км дороги М-05 Київ-Одеса

На одній з ключових транспортних артерій України автодорозі M-05 Київ – Одеса буде проведено капітальний ремонт 40-кілометрової ділянки (км 87+442 – км 128+028) у Київській області.
За результатами проведених відкритих міжнародних конкурсних торгів відповідно до Принципів та правил ЄБРР, підрядником визначено компанію ONUR TAAHHUT TASIMACILIK INSAAT TICARET VE SANAYI A.S. (Туреччина). З нею підписано контракт 20 січня 2020 року на загальну суму 65 032 906,47 євро без урахування ПДВ.

Ремонт буде проведено на ділянках:
км 87+442 – км 98+400 - починається зі з’їзду на м. Біла Церква, перетинає р. Рось і закінчується поблизу с. Бикова Гребля;
-км 98+400 – км 113+400 - починається поблизу с. Бикова Гребля і закінчується на межі Білоцерківського та Ставищенського районів;
-км 113+400 – км 128+028 - починається на межі Білоцерківського та Ставищенського районів і закінчується поблизу смт. Ставище.

Наразі підрядником здійснюються підготовчі заходи (обладнання виробничого майданчику, монтування АБЗ, складських приміщень тощо). Активна фаза капітального ремонту ділянки розпочнеться, як тільки відповідний дозвіл на дорожні роботи надасть Державна архітектурно-будівельна інспекція.

Проєкт «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на підходах до м. Києва» реалізується за кошти позик Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

За результатами  відкритого конкурсного відбору консультаційні послуги з незалежного нагляду надаватиме корейська компанія DOHWA Engineering Co., ltd.

 

 

 

Пресслужба САД у Київській області