УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Голова КОДА Олексій Чернишов проінспектував готовність дорожньої техніки до осінньо-зимового періоду 2019-2020

Голова КОДА Олексій Чернишов проінспектував готовність дорожньої техніки до осінньо-зимового періоду 2019-2020

 Готовність Служб до осінньо-зимового періоду  та наявну техніку підрядних організацій  перевірив  Голова Київської обласної державної організації Олексій Чернишов разом з представниками Служби автомобільних доріг у Київській області,  ГУ ДСНС України в Київській області,  департаменту патрульної поліції в Київській області та  представниками підрядних організацій 6 листопада на (км 94) автомобільної дороги Київ-Одеса у Білоцерківському районі.  

 «Ми повинні підготувати дороги Київської області до сталого проходження зимового сезону. Я хотів особисто побачити, наскільки служби готові до подолання наслідків складних погодних умов. Адже ми говоримо не лише про допомогу на автошляхах транспортним засобам, але насамперед — про людей. Ми повинні організувати спеціальні намети, надати їм харчування, тепло, медичну допомогу. І це має бути організовано належним чином», — наголосив Олексій Чернишов.

В. о. начальника служби автомобільних доріг у Київській області Руслан Якубов проінформував про заходи, що вживаються Службою спільно з підрядними організаціями для забезпечення експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення у зимовий період.

«Для нас, якісне обслуговування автомобільних доріг державного значення та забезпечення безперебійного руху автотранспорту  під час ускладнення погодних умов– ключове завдання», - зазначив Руслан Якубов.

Загалом  по Київській області планується задіяти до виконання робіт – 405 одиниць дорожньої техніки, станом на 6.11.19 р вже заготовлено:

Піску (відсів)  - 60,1тис. тон -  61,2%

Технічної  сілі - 11,76тис. тон. - 60,3%

Заготівля протиожелених матеріалів продовжується.

Для уникнення транспортних заторів під час ускладнень погодних умов підготовлено місця для стоянок транзитного автотранспорту на стаціонарних площадках та площадках пунктів сервісу на основних напрямках державних доріг (по а/д М-01, М-03, М-05, М-06, М-07, Н-01, Н-08, Р-03).

На основних під’їзних дорогах до м. Києва визначено 25 місць для зупинки працівниками поліції великовагового транспорту на узбіччях доріг.

За підсумками  виїзної наради  Олексій Чернишов резюмував:  «Я побачив, що техніка сучасна, приведена до робочого стану, і що в цьому напрямку проведено багато роботи. Тож я вважаю, що всі профільні обласні та державні служби загалом готові до зими».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області