УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » До 1 червня виявлені недоліки в експлуатаційному утріманні доріг будть усунені

До 1 червня виявлені недоліки в експлуатаційному утріманні доріг будть усунені

Весняний комісійний огляд автомобільних доріг загального користування державного значення в Київській області завершено.

Упродовж 21 дня, поки тривало обстеження доріг -  комісія, у складі підрядних організацій, підрозділів патрульної поліції Київської області та м. Києва, профільних  фахівців Служби автодоріг, визначили необхідні обсяги ремонтних робіт та першочергові заходи щодо ліквідації недоліків в експлуатаційному утриманні доріг в межах видатків, визначених на 2021 рік.

Під час комісійного обстеження доріг було визначено стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності, напливів та ін.), узбіч, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, ліній зовнішнього освітлення, тощо. 

За результатами обстеження було визначено, що необхідно поновити розмітку на 824 км доріг державного значення, а також ліквідувати ямковості  на 18 670 м2, йдеться про ті шляхи, які роками не ремонтувалась через недофінансування галузі, саме там найчастіше утворюється ямковість після зимового періоду.  Крім цього необхідно встановити 492 дорожніх знаки та 960 сигнальних стовпчиків, відремонтувати 2 автопавільйони та ліквідувати стихійні сміттєзвалища. 

Виявлені недоліки в утриманні доріг та обсяги першочергових робіт з їх ліквідації, зафіксовано в актах огляду із зазначенням строків завершення робіт:

 - на міжнародних дорогах  – до 01.05.2021

 - національних та регіональних – до 01.06.2021. 

Наступне комісійне обстеження пройде вже восени.