Служба автомобільних доріг
у Київській області

» Прес-центр » новини » Автомобільна дорога Р-03 Північно-Східний обхід м. Києва: влаштовано асфальтобетонне покриття

Автомобільна дорога Р-03 Північно-Східний обхід м. Києва: влаштовано асфальтобетонне покриття

 

На замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області на автодорозі  Р-03 Північно-Східний обхід м. Києва км 0+000 - км 19+000 (окремими ділянками) продовжується поточний середній ремонт у Бориспільському районі.

На ділянках автодороги (км 0+950- км1+050 км 5+000 - 6+800, 9+900- км 10+020)   завершено роботи по влаштуванню двох шарів асфальтобетонного покриття.

Роботи виконує  підрядна організація – ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50.

Зазначимо, проєктом поточного середнього ремонту передбачено: посилення дорожнього одягу на основному проїзді, укріплення узбіч фрезерованим матеріалом,  ремонт існуючих  водопропускних труб, встановлення дорожніх знаків та нанесення горизонтальної розмітки.

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт.  Будьте максимально уважними  у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки,  дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

Для довідки: автомобільна дорога Р03 Північно-Східний обхід м. Києва протяжністю  26,4км  проходить територією Київської області і сполучає між собою два міжнародні автошляхи М03 Київ-Харків –Довжанський та М-01 Київ-Чернігів –Нові Яриловичі.

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області