УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » Ремонт автомобільної дороги Т-10-01 Ворзель — Забуччя

Ремонт автомобільної дороги Т-10-01 Ворзель — Забуччя

Продовжуємо поточний середній ремонт автомобільної дороги Т-10-01 Ворзель — Забуччя — /М-06/ км 0 + 000 — км 12 + 400 (окремими ділянками).

▪️Цього тижня на ділянці (км 2-3) розпочались роботи з фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття.

▪️Поточним середнім ремонтом передбачено: посилення дорожнього одягу на основному проїзді, укріплення узбіч влаштування нового водовідведення з проїзної частини, на небезпечних ділянках, встановлять бар’єрного огородження, також влаштують нові тротуари, дорожніх знаки та горизонтальну розмітку.
▪️Роботи ведуться на замовлення Служби автомобільних доріг у Київській області підрядною організацією – ВАТ «Дорожньо-будівельний трест № 4 м. Брест».

Служба автомобільних доріг у Київський області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт. Будьте максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуйтесь Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

Автомобільна дорога Т 10–01 загальною протяжністю 12,4 км проходить територією Києво-Святошинського району та з’єднує дві міжнародні автодороги М-06 та М-07.