УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Київській області

» Прес-центр » новини » 27 січня у Києві відбулась презентація планів роботи Укравтодору -  «Дороги UA 2020»

27 січня у Києві відбулась презентація планів роботи Укравтодору -  «Дороги UA 2020»

 «Дороги UA 2020»  - під такою назвою відбулася сьогодні у Києві презентація планів роботи Укравтодору  за участі  Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, Міністра інфраструктури України Владислава Криклія,  Голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександра Кубракова. Керівник Служби автомобільних доріг у Київській області Руслан Ничік також  взяв участь у цій важливій для всієї галузі події.

Для уряду та команди Президента будівництво доріг — це топ-пріоритет, - зазначив  Прем’єр-міністр України Олексій  Гончарук.  Вже у  березні  ми розпочинаємо масштабне будівництво,оскільки очікується  ранній початок  сезону. Ми з боку органів державної влади спробуємо завершити до весни всі «бюрократичні» процедури  на значній кількості об’єктів для того, щоб завантажити всі потужності бізнесу,- повідомив він.

У цьому році ремонт і будівництво доріг фінансуватиметься з трьох джерел – Державного дорожнього фонду (близько 30 млрд грн), шляхом залучення коштів під державні гарантії (близько 20 млрд грн) та за рахунок додаткового фінансування (35 млрд грн). Це дозволить відремонтувати більше 6 тис. км доріг, з них — 4 тис. км загальнодержавного значення.

Голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков підкреслив:  «Ми усвідомлюємо амбітність своїх планів.  6 тис. км доріг за один рік – це рекорд для сучасної України, тим паче, мова йде не тільки про ремонти та будівництво, але і впровадження сучасних бізнес-процесів, ІТ-інструментів, – це переосмислення всієї дорожньої галузі. Тому, окрім фінансування та чіткої, конкретної мети, ми пропрацювали інструменти, які забезпечать успішну реалізацію усіх планів».

 

 

 

 

 

 

Прес-служба САД у Київській області